Oświetlenie na każdą werandę

Udostępnij

Weranda to naprawdę wyjątkowe miejsce. Spędzamy na niej długie godziny. Musimy oświetlić specjalnie to miejsce, aby zaspokoić nasze trzy potrzeby. Chodzi o potrzeby estetyczne, funkcjonalne oraz bezpieczeństwa.

Oświetlenie to sposób doskonały na dodanie ducha naszej werandzie. Oto siedem propozycji najmodniejszych jeśli chodzi o lampy na werandę.

Zobacz naszą aplikację i sprawdź oferty sklepów !

1. Girlanda w skandynawskim stylu

Styl skandynawski to girlanda z żarówkami dużymi. Girlanda jest złożona z kabla przezroczystego oraz z dziesięciu dużych żarówek białych, które są wykonane ze sztucznego tworzywa. Można kilka ich powiesić, gdy potrzebujemy dużo światła.

2. Zabawa kolorem

Gdy jesteśmy oryginalni, to powinniśmy raz na dobre zapomnieć o kolorze żółci czy też bieli. Powinniśmy postawić na kolorowe światło. Daje ono każdemu domowi wyjątkowość. Nie musimy robić dużo. Wystarczy, że same żarówki wymienimy na kolorowe. Bardzo popularne są obecnie jasnoróżowe. Jest to kolor delikatny, który wprowadzi nas w świetny nastrój.

3. Minimalizm stylowy

Gdy nasz dom jest w prosty sposób urządzony, to powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby weranda również miała taki charakter. Sprawdzają się tutaj świetnie lampy podłogowe klasyczne LED. Światło ich jest energetyzujące. Podkreśli to światło także charakter nowoczesny oraz surowy.

Aranżacja werandy

4. Bardzo duża porcja światła

Gdy zależy nam na świetnym doświetleniu, to powinniśmy postawić na reflektory. Mamy takie, które są pojedyncze lub też złożone z kilku. Uzyskamy dzięki temu świetny efekt.

5. W rustykalnym stylu

Wcale weranda nie musi być oświetlona intensywnie. Delikatne światło pozwoli nam na odprężenie oraz na spędzenie romantycznych chwil. Światło silniejsze dodaje nam energii oraz nas rozbudza.

6. Kominek niczym lampa

Coraz śmielej kupujemy biokominki. Świetnie sprawdzają się także na werandzie. Ogień jest przecież najlepszym światłem. Biokominki składają się z pojemnika przeznaczonego na biopaliwo oraz także obudowy, która osłania ogień.

7. Kształty nietypowe

Tradycyjne oświetlenie bardzo często nie wystarcza. Szukamy czegoś co nas wyróżni. Mamy do wyboru świecące gwiazdy, kule, zwierzęta czy też inne formy abstrakcyjne. Lampy te świecą swoją całą powierzchnią. Zobacz nowe kominki w castorama zielona góra