Jak urządzić na wiosnę balkon?

Udostępnij

Osoby, które mają do dyspozycji balkon, loggię czy taras są prawdziwymi szczęśliwcami. Mogą tę dodatkową przestrzeń wykorzystać do urządzenia dodatkowego, zielonego pokoju, który stanie się prawdziwą strefą relaksu.

gazetki promocyjne

Aranżacja słonecznego balkonu

Mieszkanie z balkonem czy loggią jest bardziej atrakcyjne. Jeśli tylko poświęcimy trochę czasu na ich aranżację, to możemy przyjmować na nich gości. Najłatwiej jest zagospodarować balkon czy taras, które mają dużą powierzchnię, ale nawet na tym najmniejszym można wypić filiżankę kawy czy poczytać książkę. Jeśli zamierzamy wypoczywać na balkonie, potrzebujemy oczywiście wygodnego siedziska. Do wyboru mamy krzesła i fotele wykonane z bardzo różnych materiałów. Od naszych możliwości finansowych zależy czy wybierzemy meble tańsze, czy droższe. Na pewno kupując siedziska na balkon czy taras warto dokupić także kolorowe poduchy. Będą one nie tylko pełnić funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Przyda nam się także stolik. Bez trudu znajdziemy dzisiaj w sprzedaży stoliki, które zmieszczą się nawet na balkonie o bardzo małej powierzchni. W otoczeniu zieleni Poręcze balustrady balkonu możemy wykorzystać do zawieszenia skrzynek lub doniczek z kwiatami lub ziołami. Kaskadowe petunie, bluszczolistne pelargonie, werbeny to rośliny idealne na balkon. Wiele ogrodowych produktów oraz przedmiotów na balkon znajdziesz w najnowszej ofercie Leroy Merlin.

Na stolik do swojego balkonu kup świeże i pyszne dodatki. Już teraz szukaj w Lidlu piwa w promocyjnej cenie. Nie przegap takiej okazji!