Czy w Biedronce jest tanio ? a może Dino ?

Udostępnij

Biedronka czy Dino, gdzie jest taniej? 

Biedronka, Dino i inne sieci handlowe oferują podobny asortyment, w tym środki chemiczne i artykuły codziennego użytku. Obie sieci oferują produkty w przystępnych cenach, jednak ceny mogą się różnić w zależności od produktu i miejsca, w którym znajduje się sklep.

Biedronka znana jest z konkurencyjnych cen, które przyciągają wielu klientów. Biedronka oferuje również wyprzedaże i promocje, co zwiększa jej atrakcyjność. Z kolei Biedronka jest bardziej agresywna w konkurencji cenowej. Dino ma podejście do niskich cen.

Obie sieci mają różne programy jakościowe, ale Biedronka bardziej stawia na produkty polskie i ekologiczne.

Należy pamiętać, że ceny w sklepach Biedronka czy Dino mogą się różnić w zależności od tego, gdzie się znajdują. Ważne jest, aby porównać ceny w różnych sklepach, abyś mógł je porównać

Dzięki pomocy rządu i napływowi ukraińskich uchodźców Polska ma duże zapotrzebowanie na żywność. Wyniki Biedronki są więc imponujące. Pedro Soares dos Santos prezes Jeronimo Marts stwierdził, że pomimo spadku nastrojów konsumenckich w Polsce, popyt na polską żywność jest silny. Powiedział, że działania polskiego rządu mające na celu ochronę konsumentów przed rosnącą presją dochodu rozporządzalnego, a także silniejsza baza z napływu ukraińskich uchodźców do Polski, powinny pomóc w utrzymaniu tego trendu.

Biedronka postawiła na promocję cenową towarów, które są niezbędne w koszykach rodzinnych. W raporcie tym stwierdzono jednak, że ceny generalnie nie rosły. Sprzedaż w złotych wzrosła o +21,3%, a LFL o +17,5% w I półroczu 2022 r. Sprzedaż w euro wzrosła o 18,7% do 8,3 mld euro.